NASIL FAYDALANIRIM ?
İcra ve İflas Dairelerinden satışı yapılacak olan mallara ilişkin bilgiler Elektronik satış sayfasında yayınlanacaktır. İhaleye çıkartılan mallara teklif verebilmek için sisteme E-İmzalı ve imzasız giriş yapılması gerekmektedir.

İmzasız girişte TC kimlik numarasını ve ekrandaki resim doğrulamayı yazarak , 
E imzalı girişte ise elektronik imza şifresi girilerek sisteme giriş yapılabilmektedir.

1-E Satış Ana Sayfa butonu, satışı yapılacak ürünlerin görüntülendiği ve teklif verme işleminin yapıldığı ekrandır .

2-Önceki verdiğiniz teklifler butonu, daha önce vermiş olduğunuz tekliflerin tamamının görüntülendiği ekrandır.

3-Detaylı arama butonu, ihale bilgilerine göre kriterinin detaylandırılarak arama yapıldığı ekrandır.

4-İzlemeye Aldığım Ürünler butonu ana sayfadan seçilip teklif verilmesi düşünülen ürünün her defasında ana sayfadan seçilmeden kısa yoldan ürüne ulaşılması sağlanmaktadır.

5-Yatırdığım teminatlar butonu ise daha önce teklif vermek için yatırılan teminatların görüntülendiği ve teminatların iade işleminin yapıldığı ekrandır.

E Satış Ana Sayfa ekranından teklif verilmesi düşünülen ürün seçilip detay bölümünden ürüne ilişkin genel bilgiler ve fotoğraflara ulaşılabilmektedir.

Bu mala teklif  verilebilmesi için öncelikle kişinin Vakıfbank ta hesabı bulunması ve internet bankacılığı şifre bilgilerinin bulunması gerekmektedir. Bu bilgileri mevcut olan kişi ilgili ekranda bankaya bağlanarak seçeceği hesabından elektronik ortamda teminatı yatırıp ilgili mala teklif verebilecektir.Ayrıca kişi mala ilişkin otomatik teklif tanımlayarak belirleyeceği miktara kadar sistem otomatikman başka teklifler olması halinde ilgilinin teklifini güncelleyecektir.

Nasıl Teklif Veririm ?
İlgili klavuzu indirmek için buraya tıklayınız.

E-imzalı Giriş İçin Java Yüklemesi
İlgili kurulum dosyasını indirmek için buraya tıklayınız.
Copyright (©) 2013 Adalet Bakanlığı | Tüm Hakları Saklıdır.